Benefity pro vaše zvíře


Denní podávání Grizzly Salmon Oil podporuje celkové zdraví vašeho psa nebo kočky. Prvním viditelným výsledkem bude zdravá a lesklá srst!

Silné srdce a dlouhý život

Grizzly Salmon Oil poskytuje řadu odlišných Omega-3 mastných kyselin, včetně Omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. Psi a kočky ve vyšším věku čelí zvýšenému riziku srdečních problémů, onemocnění kloubů, ztráty elánu a síly. Tato zdravotní rizika mohou být redukována správně zvolenou stravou doplněnou o snadno přístupné dlouhořetězové mastné kyseliny Omega-3. Ty lze získat pouze z rybího oleje jako je Grizzly Salmon Oil. Tyto Omega-3 mastné kyseliny jsou základním stavebním kamenem, který všichni psi a kočky potřebují k udržení vyrovnaného metabolizmu. Vědecké studie také ukazují, že tyto mastné kyseliny podporují správnou funkci imunitního systému. 

Jak používat Grizzly Salmon Oil?

Grizzly lososový olej pomáhá udržet pokožku a srst vašeho psa nebo kočky zdravou! Zdravá pokožka obecně méně svědí a vede k menšímu vypadávání srsti. Stav pokožky a srsti vašeho psa nebo kočky je ovlivněn obsahem a správným vyvážením mastných kyselin ve stravě. Správný poměr Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin je důležitý pro prevenci degenerativních stavů jako jsou zánětlivá ložiska, matná srst a záněty, suchá a svědivá pokožka.

Vědecký výzkum deklaruje optimální poměr mastných kyselin v rozmezí od 1:3 do 1:6 (Omega-3:Omega-6).

Poměr mastných kyselin v Grizzly Salmon Oil je přibližně 9:1 (Omega-3:Omega-6). Optimální poměr je okolo 1:5. Poměr v ekonomických a prémiových krmivech pro psy a kočky se běžně pohybuje mezi 1:10 a 1:20. Grizzly Salmon Oil je tak ideálním způsobem Průměrné krmivo pro psy má poměr 1 dílu Omega-3 mastných kyselin k 10-20 dílům Omega-6 mastných kyselin.jak dosáhnout správného poměru.


Průměrné krmivo pro psy má poměr 1 dílu Omega-3 mastných kyselin k 10-20 dílům Omega-6 mastných kyselin.
1: 15

  

Grizzly Salmon Oil má poměr 9 dílů Omega-3 mastných kyselin k 1 dílu Omega-6 mastných kyselin.
9: 1

Grizzly Salmon Oil v kombinaci s průměrným krmením pro psy poskytuje vašemu psovi optimální rovnováhu 1 díl Omega-3 mastných kyselin k 5 dílům Omega-6 mastných kyselin.
1: 5

Omega-3 mastné kyseliny také pomáhají překonávat negativní účinky alergické dermatitidy produkováním specifických eikosanoidů, které jak je známo, snižují riziko kožních zánětů a působí jako jejich prevence. Pravidelné používání Grizzly Salmon Oil přispívá k lesklé srsti a zajistí vašemu psu nebo kočce celkově dobré zdraví.

Bohatá chuť, kterou psi a kočky milují!Grizzly Salmon Oil voní po oceánu a má bohatou chuť čerstvých ryb, která většině psů a koček od prvního okamžiku zachutná. Můžete dokonce zaznamenat příznaky zdravé "závislosti" na Grizzly Salmon Oil

jsou důležité pro blahobyt vašich miláčků.

Kontakt

Grizzly Pet Products ApS
Groendalsvaenge 10
DK - 3460 Birkeroed
mail(at)grizzlypetproducts.eu