Často kladené otázky

Grizzly Salmon Oil
Proč bych měla přidávat Grizzly Salmon Oil do krmiva mého psa nebo kočky?

Aby jste zajistili svému psovi či kočce všechny nutriční prvky, které mohou vést k jejich delšímu a zdravějšímu životu! Mnozí veterináři tvrdí, že psi a kočky se dnes nedožijí maximálního možného věku především kvůli nedostatku správné výživy. Ve skutečnosti se mnoho psů dožije pouze poloviny předpokládané délky života!

Všichni psi mohou mít prospěch z pravidelného užívání Grizzly Salmon Oil. Prevence je lepší než léčba, proto byste s doplňováním stravy vašeho psa či kočky lososovým olejem Grizzly Salmon Oil měli začít již dnes. Nezaslouží si snad vaši nejlepší přátelé dlouhý a zdravý život?

Co dělá z lososového oleje Grizzly tak speciální doplněk?

Tento čistě přírodní lososový olej obsahuje nejzdravější formu Omega-3 mastných kyselin, kterou je možné získat pouze z oleje určitých ryb žijících v chladných vodách. Stejně jako divoká masožravá zvířata přijme váš pes příznivěji mastné kyseliny z Grizzly Salmon Oil než mastné kyseliny rostlinného původu, na které narazíte v mnohých potravinových doplňcích.

Používám jiný doplněk stravy pro svého mazlíčka, proč bych měl přejít na Grizzly Salmon Oil?

Většina vitamínových doplňků pro psy a kočky obsahuje o třetinu méně důležitých Omega-3 mastných kyselin a některé až desetkrát tolik Omega-6 mastných kyselin než Grizzly Pet Products. Jinými slovy, byste museli použít třikrát tak velkou dávku běžného doplňku, abyste docílili správné hodnoty Omega-3 mastných kyselin v krmivu vašeho psa a kočky! Tento způsob by byl nejen extrémně nákladný, ale rovněž by vedl k nezdravému navýšení množství Omega-6 mastných kyselin v organizmu vašeho psa nebo kočky, což může způsobit vážné zdravotní potíže. Grizzly Salmon Oil obsahuje vysoké množství Omega-3 mastných kyselin, které zajišťují správnou rovnováhu Omega-6 v jídle vašeho psa či kočky. Přechodem na Grizzly Salmon Oil zajistíte vašemu psu nebo kočce správný přísun důležitých životodárných živin - jednoduše a za dostupnou cenu!

Jak zjistím, že je Grizzly Salmon Oil pro mého psa či kočku prospěšný?  

Zpětná vazba od majitelů domácích zvířat ukazuje velkou spokojenost s použitím Grizzly Salmon Oil. Podle majitelů zvířat pomáhá Grizzly Salmon Oil při různých obtížích, jako třeba:
a. Obecné příznaky stárnutí, včetně ztuhlosti kloubů, artritidy, ztráty radosti ze života.
b. Obecně špatný stav pokožky.
c. Negativní kožní reakce na blechy a jiné parazity.
d. Nadměrné línání a matná srst bez lesku.
f. Doporučení veterináři pro specifické využití, např. při rekonvalescenci.
e. Majitel chce být aktivnější při zabezpečení zdraví jejich psa nebo kočky!

Co mám dělat, pokud můj pes nebo kočka nechtějí lososový olej konzumovat?

Grizzly lososový olej voní po oceánu a má bohatou chuť čerstvých ryb, která většině psů od prvního okamžiku zachutná. Pokud je strava vašeho psa dlouhodobě konzistentní, je možné, že bude třeba navykat ho na novou chuť pozvolna. V tomto případě vám doporučujeme dávkovat Grizzly Salmon Oil v menších dávkách po dobu několika dní. Jakmile si váš pes zvykne na novou přírodní chuť, budete pozorovat, že si na olej navykl a bude ho očekávat při každém krmení.  

Jak zjistím správnou dávku lososového oleje pro mého psa či kočku?

Abyste mohli svému psu či kočce dopřát správné množství lososového oleje Grizzly Salmon Oil, uvádíme úroveň dávkování přímo na etiketě. Grizzly Salmon Oil podávejte s takovým množstvím krmiva, které bude váš pes schopen zkonzumovat v jedné krmné dávce. Protože je Grizzly Salmon Oil čistě přírodní, obsahuje velice cenné a vysoce reaktivní mastné kyseliny, které mají prospěch pro blahobyt vašeho psa. Zanecháte-li Grizzly Salmon Oil na jídle vašeho miláčka několik dní, vysoce reaktivní mastné kyseliny zoxidují se vzduchem. Oxidace má za následek přeměnu na částečně nasycené mastné kyseliny. Zároveň si všimnete, že olej ztrácí svou svěží a čistou vůni. K tomuto efektu dojde během několika dní, což pouze prokazuje, že Grizzly Salmon Oil obsahuje vysoké množství přírodních neupravených vícenenasycených mastných kyselin jako DHA a EPA.

Může mé štěně nebo kotě dostávat Grizzly Salmon Oil?

Nejlepší přirozenou cestou, jak vašim mazlíčkům zajistit dlouhý a spokojený život je podávat mu vyvážený poměr Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin. Doporučujeme podávat vašemu štěněti každý den přibližně polovinu z nejmenší dávky přímo do krmiva. Přesné dávkování můžete prodiskutovat s vaším veterinárním lékařem.

Mohu krmit lososovým olejem Grizzly Salmon Oil i kočku?

Rozhodně! Většina koček miluje tento typ čerstvých produktů z ryb a lososový olej je pro ně stejně prospěšný, jako pro psy. Podávejte Grizzly Salmon Oil s ohledem na hmotnost vaší kočky. Správné dávkování naleznete na etiketě.

Svého psa nebo kočku krmím prémiovým krmivem. Je i v tomto případě nezbytné přidávat do krmiva lososový olej Grizzly Salmon Oil?

Dokonce i prémiové krmivo pro psy a kočky může být nutné obohatit nutričními doplňky! Většina krmiv pro domácí zvířata obsahuje nedostatečné, pokud vůbec, množství průmyslově nezpracovaných Omega-3 mastných kyselin. Proto je někdy třeba přidávat doplňky stravy, které pomohou udržet vašeho psa či kočku zdravé. Většina kvalitnějších prémiových krmiv pro psy a kočky obsahuje kolem 2-4% Omega-6 mastných kyselin z oleje rostlinného původu, i přesto, že to občas není možné přesně zjistit z popisku na etiketě. To samé krmivo pro kočky a psy obsahuje v nejlepším případě Omega-3 mastné kyseliny (kolem 0,5%) z lněného oleje, které nejsou tak snadno stravitelné pro masožravce, jako Omega-3 mastné kyseliny extrahované z ryb. Viz. návod k použití. 

jsou důležité pro blahobyt vašich miláčků.

Kontakt

Grizzly Pet Products ApS
Groendalsvaenge 10
DK - 3460 Birkeroed
mail(at)grizzlypetproducts.eu