FAQ - często zadawane pytania

Grizzly Salmon Oil
Dlaczego powinienem wzbogacić dietę mojego psa lub kota o olej Grizzly Salmon Oil?


Żeby dostarczyć swojemu zwierzęciu niezbędne składniki odżywcze, które sprawią, że będzie dłużej żyło ciesząc się dobrym zdrowiem! Wielu weterynarzy uważa, że koty i psy często nie dożywają tak długo jak mogłyby, głównie dlatego, że brakuje im odpowiedniego odżywiania. W rzeczywistości wiele psów żyje o połowę krócej niż mogłoby żyć! Każdy pies może skorzystać z dobrodziejstw płynących z Grizzly Salmon Oil jeśli będziecie stosować go regularnie. Zacznij dodawać Grizzly Salmon Oil do pokarmu twojego pupila już dziś, bo jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć. Czy twój najlepszy przyjaciel nie zasługuje na długie życie w dobrym zdrowiu?

Co sprawia, że Grizzly Salmon Oil jest tak szczególnym suplementem diety?

Ten całkowicie naturalny olej z łososia jest źródłem najzdrowszej wersji kwasu Omega-3, który znaleźć można jedynie u niektórych ryb zimnowodnych. Tak jak każde dzikie, mięsożerne zwierzę, twój pies dużo bardziej skorzysta z kwasów tłuszczowych zawartych w Grizzly Salmon Oil, niż z tych pochodzenia roślinnego, które obecne są w wielu suplementach diety.

Używam już pewnego suplementu diety. Dlaczego miałbym zmienić go na Grizzly Salmon Oil?

Większość suplementów diety dla psów i kotów zawiera o około trzy razy za mało kwasów tłuszczowych omega-3, a niektóre produkty zawierają aż do 10 razy za dużo kwasów omega-6. Innymi słowy, żeby dostarczyć swojemu pupilowi odpowiednią dawkę tych składników odżywczych, musiałbyś zwiększyć obecną dawkę używanego przez Ciebie preparatu o 3 razy! To nie tylko byłoby niezwykle kosztowne, ale również poskutkowałoby nadmierną ilością kwasów omega-6, co mogłoby doprowadzić do problemów zdrowotnych u twojego zwierzaka. Grizzly Salmon Oil dostarcza bardzo dużą ilość kwasów omega-3 co pozwala zbalansować kwasy omega-6 w diecie zwierzęcia. Przestawiając się na Grizzly Salmon Oil zapewnisz swojemu psu lub kotu odpowiednią ilość składników odżywczych w łatwy i wygodny sposób oraz w przystępnej cenie!

Skąd mogę wiedzieć, że Grizzly Salmon Oil wpłynie korzystnie na mojego psa lub kota?

Informacje zwrotne jakie otrzymujemy od właścicieli psów i kotów wskazują na ogromną satysfakcję z tego produktu, który używany jest przy wielu różnych problemach, takich jak:

  1. Ogólne oznaki starzenia się obejmujące artretyzm, choroby stawów, brak energii do życia.
  2. Zły stan skóry.
  3. Negatywna reakcja skóry na pchły i inne pasożyty.
  4. Gwałtowne linienie i matowa sierść.
  5. Często polecany jest przez weterynarzy w okresach rekonwalescencji.
  6. Właściciele pragną dbać o zdrowie swoich pupili!
Co zrobić jeśli mój kot lub pies nie będzie chciał jeść Grizzly Salmon Oil?

Grizzly Salmon Oil pachnie oceanem i  posiada bogaty smak świeżej ryby, które są lubiane przez większość kotów i psów. Jeśli dieta twojego zwierzęcia nie była przez dłuższy czas niczym urozmaicana ani zmieniana, być może będzie trzeba wprowadzać ten nowy smak stopniowo. W takim przypadku, radzimy stosować przez kilka pierwszych dni mniejszą dawkę Grizzly Salmon Oil. Kiedy już twój pupil przyzwyczai się do tego nowego, naturalnego smaku, możesz spodziewać się, że w pewnym stopniu „zdrowo" się od niego uzależni

Jak dużą dawkę Grizzly Salmon Oil mam dodawać do jedzenia mojego psa lub kota?

Na opakowaniu Grizzly Salmon Oil znajdziesz tabelę, w której oznaczono jaką ilość produktu przeznaczyć dla zwierzęcia określonej wagi. Nie dawaj zwierzęciu Grizzly Salmon Oil z większą porcją jedzenia niż jest ono w stanie zjeść w ciągu dnia. Ponieważ Grizzly Salmon Oil jest produktem w pełni naturalnym, zawiera on niezwykle wartościowe i wysoko reaktywne kwasy tłuszczowe, które przyniosą wiele korzyści twemu psu lub kotu. Jeśli zostawisz Grizzly Salmon Oil na jedzeniu twojego pupila na kilka dni, spowoduje to, że te wysoko reaktywne kwasy tłuszczowe utlenią się w powietrzu. To sprawi, że kwasy tłuszczowe staną się mniej wartościowe, częściowo nasycone, a produkt straci swój świeży zapach. Tak może się stać w ciągu kilku dni, a jest to dowodem na to, że Grizzly Salmon Oil zawiera dużą ilość naturalnych, nieprzetworzonych, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych

Czy mój szczeniak lub kociątko mogą używać Grizzly Salmon Oil?

Zdrowy start dla twoich szczeniąt i kociąt to odpowiednio zrównoważona ilość  kwasów Omega-3 i Omega-6 w diecie. To świetny sposób na zapewnienie im długiego życia i świetnego zdrowia.  Zalecamy w przypadku maluchów stosować połowę najmniejszej dawki każdego dnia. Warto też skonsultować odpowiednią dawkę z lekarzem weterynarii.

Czy mogę dać mojemu kotu Grizzly Salmon Oil?

Oczywiście! Większość kotów wprost uwielbia smak świeżej ryby i na pewno mogą one skorzystać z produktu. Dawkuj Grizzly Salmon Oil  odpowiednio do wagi kota, zgodnie ze wskazówkami zawartymi na opakowaniu.

Karmię moje zwierzę pełnowartościową karmą premium, czy mimo to powinienem sięgnąć po Grizzly Salmon Oil?

Nawet karmy premium powinny być wzbogacane suplementami diety! Większość karm jeśli ogóle ma w składzie kwasy omega-3, to ma ich nieodpowiednią ilość, i to właśnie dlatego muszą być wzbogacane, by zapewnić zdrowie twojemu pupilowi. Nawet większość lepszych karm ma w swoim składzie około 2-4% kwasów omega-6 pochodzenia roślinnego, ale mimo to trudno to wywnioskować czytając informacje na opakowaniu. Najlepsze karmy dla psów i kotów mają w sobie kwas omega-3 (tylko około 0,5%) z siemienia lnianego, który dla mięsożerców nie jest tak łatwo przyswajalny jak kwasy omega-3 pochodzące z ryb. Zapoznaj się ze wskazaniem do stosowania Grizzly Salmon Oil.

są ważne dla dobrego samopoczucia waszych zwierząt.

Kontakt

Grizzly Pet Products ApS
Groendalsvaenge 10
DK - 3460 Birkeroed
mail(at)grizzlypetproducts.eu